Hyviä autosimuja?

Autosimu

Eli hyviä autosimuja thanks.Toivoisin että se olisi mieluiten aika realy (liikennevalot,yms jutut.)ja olisi paljon tekemistä.En oo kauheesti kilpailuihmisiä,joten olis kiva jos olis enemmän "vapaata ajoa".Saa maksaa tai olla maksuton.Pc tai PS2.

1

439

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tietää

      Ostappa Test Drive Unlimited saa PC:lle ja Ps2:lle (Kait jos oikein ymmärsin)

      Tietoa pelistä:

      Test Drive Unlimited on autopeli, joka sijoittuu Havaijin Oahun saarelle. Pelissä on ajettavana yli 1600 kilometriä tietä ja yli 90 eksoottista superautoa.

      Test Drive Unlimited:ssä pelaaja voi ajaa joko tiellä tai maastossa. Yleisillä teillä pelaaja kohtaa muita ajajia, joita voi haastaa kahdenkeskisiin kisoihin. Oahun saari, jolle peli sijoittuu, on mallinnettu yksityiskohtaisesti satelliittikuvilla. Näin ollen pelin tapahtumapaikat muistuttavat esikuviaan hämmästyttävän paljon.

      Yksinpeli koostuu erilaisista tehtävistä, joita saarella suoritetaan, kilpa-ajosta ja kelloa vastaan ajamisesta. Pelissä voi myös ostella erilaisia taloja, autotalleja ja vaatteita, joilla pelaaja voi muokata omaa pelihahmoaan oman mielensä mukaan. Pelissä on mukana myös virkavalta, joka sakottaa ja ajaa takaa pelaajaa, jos ajotyyli muuttuu tuhoisaksi.

      Peli sisältää kaiken kaikkiaan yli 90 superautoa, joihin lukeutuvat mm. Lamborghini, Ferrari, Maserati, McLaren, Pagani, Lotus, Koenigsegg ja Jaguar

      Siinä tiedon sain Wikipedialta http://fi.wikipedia.org/wiki/Test_Drive_Unlimited

      Että semmonen peli ja omasta mielestä aivan loistava :) Arvosana:9½

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      78
      2490
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      42
      2106
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      28
      955
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      32
      847
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      154
      788
    6. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      650
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      6
      528
    8. Kenen kanssa koet

      Että sinulla on eniten kipinää
      Ikävä
      21
      505
    9. Vihdoinkin tarjolla sushia!

      Onpa mukava, että tän paikkakunnan ruokatarjonta laajenee. Ensi lauantaina pääsee herkuttelemaan kun Kukkoloilta saa su
      Haapavesi
      78
      501
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      33
      482
    Aihe