Pidetäänkö lapsellisina

1192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaan tosi pitkillä aalloilla, kun suunnittelevat pitkällä tähtäimellä huostaanotot.
Tästä on kokemusta 6vuoden ajalta, jolloin olivat sanoneet kuuluvalla äänellä, että näistähän me saadaan hyvät "huostattavat" ja samalla tarkoittivat poikani perhettä.
Saivatkin kaikella valheella rikottua heidän kotinsa, mikä oli Jouluksi saatu valmiiksi ja lapset piti tulla isän luokse, vaan lapseton pari olikin jo sopinut sossujen kanssa HUOSTASTA, minkä toteuttivat. Nämä oli Pyhtään ja Kotkan sossujen tahra " rikosrekisteriin"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sossut hä kirjoitti:

Ulalla vai??????????

https://us.etrade.com/e/t/jumppage/viewjumppage?PageName=etrade_super_tv_ads

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu