Terroristipakolainen

jatkamaan terroristitoimintaansa/
Oikea pakolainen on tyytyvainen saamaansa turvapaikkaan, ja on kuin kusi sukasssA. Mutta
entas muslimit?

http://kullervokalervonpoika.wordpress.com/2007/12/07/imaami-vaarassa-paikassa-khodr-chehab/


Milloin suomen virkanaiset saavat fatwan?
( ei meilla miehia olekaan)

ja ehtiiko isanmaalliset ensin vai muslimit?
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kun vain on terroristi. Ja suomessa saa perustaa jihad kouluja ja kyhaella boikotteja lantta ja israelia vastaan.

Suomi on mahdollisuuksien maa!

Äänestä
  • suojelee Suomi? Ja sit sanoo et Turkki on natossa. Miksi Suomi suojelee kurdi terroristejä jotka vastustaa Turkki ja Turkki on Naton jäsen! Suomi on tekemässä doublethinker situatio! Nato on Nato; jos joku hyökkää Naton maa vaikka mistä siisi tai terrori järjestöistö, se on U.S.A;n vastainen siis Europaan, kehityksen vastaisia...Älä ruoki terrosristejä Suomi!

    Äänestä

tärkeä ja stabili maa on Turkki. Se on Natossa. Nato merkitsee Europan tulevaisuus. Varo Suomi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakeni suomeen kirjoitti:

jatkamaan terroristitoimintaansa/
Oikea pakolainen on tyytyvainen saamaansa turvapaikkaan, ja on kuin kusi sukasssA. Mutta
entas muslimit?

http://kullervokalervonpoika.wordpress.com/2007/12/07/imaami-vaarassa-paikassa-khodr-chehab/


Milloin suomen virkanaiset saavat fatwan?
( ei meilla miehia olekaan)

ja ehtiiko isanmaalliset ensin vai muslimit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu