Omatekoiset raketit??

ite aina lisään munakranuun lisää ruutia ja teippaan sen kunnolla nii tulee kiva pamaus :D. Entä te?
5860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyllä sitä joskus on kyhätty kavereiden kanssa isompia paukkuja, saa nähdä tänä vuonna:P

Äänestä

joo, ite teenki vähä isompi paukkuja, laitetaa hitsattuu rauta putkee n. 2 dl ruutii ja roomalaisen sytys langan, ja rauta putki muute hajoo iha kevyesti, pitää juosta n. 300 metrin päähän ettei lennä palasia.

Äänestä
  • aina loppuja dynamiitteja pois mitä oli jäänyt kivien raivaamisesta.ja ne oli paukkuja eikä poliisitkaan häirinneet,kun oli ihan tavallista.Ihme juttu vahinkoja ei tapahtunut kuten nykyisin.

    Äänestä

Armeijassa räjäyteltiin kylkimiinoja, ne ne vasta mukavasti lojahtaakin. 8[

Äänestä

voi vittu oot pelle kyllä lhtee kamu vittu ku tollaste urpojen takii lähtee raketit vai iteki teen pienii kiinari virei nii en vittu rupee tekee omii ruutisössöi lopetatoi ruutien lisääminen kun tollasten urpojen takia raketit kielletään ei pahal! ite tykkään raketeist ja en haluu et ne kielletään et sori ku vähä ragesin mut ei pliis isompii pommei ku munakranu sössöi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllä lähtee kirjoitti:

ite aina lisään munakranuun lisää ruutia ja teippaan sen kunnolla nii tulee kiva pamaus :D. Entä te?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu