Otin rapumieheen yhteyttä..eikä hän vastannut, joten tästä voin siis päätellä että ei ole kiinnostunut minusta..vai voisiko mulla kuitenkin olla toivoa? Nähdä häntä ei voi kun asuu toisella paikkakunnalla.
RapuM
4
850
Vastaukset
- joku
Niin kuin itse sanoit niin ei ole kiinnostunut, joten anna vain olla suosiolla. Älä ala roikkumaan ja vainoamaan viesteillä ja puheluilla. Sillä Rapumiehellä on varmasti jo jossain ihana Kalanainen. :)
- ecilia88
olen itse kalat ja kiinnostunut rapu miehestä. mut jotenkin tuntuu et rapu mies oikeen nauttii et häntä piinaa. haluu tuntea olonsa rakastetuksi vai olenko väärässä?
- rapumies.
ecilia88 kirjoitti:
olen itse kalat ja kiinnostunut rapu miehestä. mut jotenkin tuntuu et rapu mies oikeen nauttii et häntä piinaa. haluu tuntea olonsa rakastetuksi vai olenko väärässä?
- rapunikki
...varmasti mennyt perille, ravut ottavat yhteyttä
kunhan tietävät...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek184211Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia5032350Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1421871- 761484
- 1581456
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.91244- 106737
Olisitko maailmani?
Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik34724- 27711
Lähdetkö nainen joku päivä mun kanssa Anttilaan?
Katsomaan sisustustarvikkeita ja sit mentäisiin matkatoimistoon katsomaan matkoja?25691