Montako euroa menee pommeihin.. mulla itellä menee noin 100 euroa.
paljonko käytätte rahaa...
9
560
Vastaukset
- joku random
nyt on menny 35e ja ostan viä 8 pkt thunderei ja joku setti.
- parempaa käyttöä
Laitan rahat johonkin kehittävämpään toimintaan.
- voisiisihanaa
Joo mäki vedetääx sit kännit yhes?
- lölölölööl
voisiisihanaa kirjoitti:
Joo mäki vedetääx sit kännit yhes?
ampukaa ittenne kuuhun pellet. ja ei toi kaveri sanonu että se käyttäs rahansa viinaan eihän?
- Kiinteistöhuolto
lölölölööl kirjoitti:
ampukaa ittenne kuuhun pellet. ja ei toi kaveri sanonu että se käyttäs rahansa viinaan eihän?
Painelen silmiä niin näen valoja.
- salama_kuningas
Kiinteistöhuolto kirjoitti:
Painelen silmiä niin näen valoja.
450e meni, huomenna alennuksiin vielä lisää. Jonkun mielestä ehkä liikaa, mutta eikö omat rahat saa käyttää just siihen mihin itse haluaa?
- Timppa73
salama_kuningas kirjoitti:
450e meni, huomenna alennuksiin vielä lisää. Jonkun mielestä ehkä liikaa, mutta eikö omat rahat saa käyttää just siihen mihin itse haluaa?
Olen samaa mieltä! Oikein vituttaa lukea,kun muut näkevät vaivaa ilotuliteisiin käytettyjen rahasummien perään. EIKÖHÄN ne ole jokaisen OMAT rahat!!! Kannattais näiden joka alan valittajien vähän miettiä mitä kirjoittaa. Saunan takana on vielä tilaa...Itse ostan niin vitusti kaikkia pommeja ja ammun niitä aamuun asti! Toivottavasti tulee joku koirankusettaja vastaan ni pistetään Kunkkupaukku uudenvuoden kunniaksi!
- 0€ EI ENEMPÄÄ
Ei todellakaan rahaa ilmaan heitetä, kaupunki lähettää kaikkeista upeimmat, miksi ostaisi jotain surkeita pieniä!!!
- rakettimän
mä ostan seuraavaks uudeksivuodeksi 10pkt thunder kingejä,kissanpieruja 5pkt,roomalaisia 3pkt,kiinarei 10pkt,3 kiinari mattoo,4pkt eko munakranui,jättipapatti 3pkt,paukkutykäri 3pkt,norsunlaukaus 3pkt,paukkupussi.
Noi kaikki tekee yhteensä 33eqee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986158KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495627Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei572663Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072088Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071788- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801277- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331038