tahtoisin

joskus sun syliin A....
;) yks ....
71448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kuolaa ja kuorsaa kovin mahottomasti!!

Yks toinen A.

Äänestä
  • A :(

    Äänestä

nukahtaa syliini...?

Äänestä
  • nainen.

    Ottaisit joskus edes syliin ;)

    Äänestä

Jos etä ole mikään lesbo, niin kyllä kai voisit nukahtaa mun syliin, vain sillä jos olet mies.

Äänestä
  • sinä mahdollisesti se kuuden tähden A?

    Äänestä

Kunpa A olisi luonani yön yli. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nukahtaa kirjoitti:

joskus sun syliin A....
;) yks ....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu