Jos joku teistä on ikinä käyttänyt tuota matkahuollon aikataulunettipalvelua niin tietää mistä minä puhun. Kiukustuin ja annoin heille tällasen palautteen. Tekstistä tuli niin hieno etten oikein tiennyt mitä muuta sillä tekisin kuin laittaisin sen vielä jonnekin nähtäväksi =)
Tässä teksti:
Te ette itse tajua kuinka perseestä teidän internetmatkahakujuttu on. En ole tästä valittanut ennen, mutta nyt olis kyllä aika sanoa että teidän nettisivut suunnitellut taho on kustenjuossut koko projektin.
Koko tuon nettihakujutun kauneuden pitäisi olla siis ystäväni siinä että laitat lähtöpaikan ja määräpaikan ja että se kone katsoisi sitten ne yhteydet VAIHTOINEEN. Eli siis jos ei olisi suoraa yhteyttä voisi nähdä että missä pitää vaihtaa. Tämä hommahan on otettu osapuilleen huomioon sillä jotkut vaihdot tuolla näkyvät, mutta joskus tulee teksti että yhteyksiä ei ole. sitten TSÄvitunDÄÄM:
Katsomalla yhteydet A:sta B:hen ja B:stä C:hen erikseen voi laskeskella että mikä olisi se otollisin bussi.
Mutta älkää vaipuko epätoivoon eksyneet karitsani: Moni muukin on nettisivuja ostaessaan ulkopuoliselta iskenyt kintaansa paskaan. Sivujen suunnittelun ulkoistettaessa ongelma on se että vaikka tuo tietotekniikan ihmelapsi paneutuisikin hommaan koko nettipornon polttamalla sydämmellään on tulos usein perin haikea varsinaisten käyttäjien kannalta sillä nörtti X ei tiedä palveluntarjoajan kaikkia tahtotiloja.
Ja ei. Minä en ole vihainen. Päätin nyt vaan ilmoittaa siis että eivät nuo teidän muuten hienot sivunne pelaa. Hyvää uuttavuotta toivottaen Joonas
Palautetta matkahuollolle
lkm
1
1234
Vastaukset
- Maachus
asia tekstiä näin sitä toimitaan noi nettiajat onki iha persreiästä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200