siinä minä makoilin ja yritin huutaa mutta suuhuni oli solmittu huivi. silloin kuus muuta poikaa tuli esiin. ja alkoivat riisumaan minun vaatteita yritin rimpuilla mutta minut oli kahlittu käsistä ja jaloista sänkyyn. silloin veljeni bestis sano että huivi voidaan poistaa jos mä en huua. nykytin päätäni ja huivi poistettiin.
syljin karvat pois suusta ja näin pojat jotka auko olut ja siideri pulloja ja oli siinä jotaki väkevämpääki. sitten ne tuli minun luokse ja kaato sitä minun päälle ja alko heti nuoleen pois ...jatkuu taas joskus toiste..
mökillä 2
yllättyny
6
23818
Vastaukset 6
- joku
onx tää tosi tarina..vai pelkkä satu??hyvä kumminki..jatka!!
- Just se.
Aika hyvä jos joku tositarina ;)
Missä mökillä 1?
Lukisin kyllä lisää
- Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/U3v8G9
- Anonyymi
voi kun tuo toteutus mullekkin
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791090
- 1041075
- 67512
- 47473
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8436- 13430
- 42422
- 15396
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391