Onkopa Persseet

kun vuosi vaihtuu parin tunnin päästä?
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ottaa pattiin.
kun en kelevannu ennää puhheenjohtajaksi.

Äänestä

Ja on vain yksi vessa.Kuopus teki pesuhuoneen lattialle.Joten arvaat kai ettei paljon kakkahuumori nyt naurata.Minut pelasti se etten syö ananasta ja sitä oli joka pitsassa joten söin lihasoppaa.En tiedä mikä aine oli paskaa, mutta luulisin että jauheliha,sehän se yleensä.Nyt yritän saada perhettä kuntoon.

Äänestä
  • mutta munasillaan on LÖYSEMPÄÄ.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo pyyhitty kirjoitti:

kun vuosi vaihtuu parin tunnin päästä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu