KaZaa On P*ska!

Aarrgghhh!!Aina kun lataan jotain biisiä ni sit puoles välis ku kuunteleen ni alkaa kuulumaan suhinaa,tää KaZaa on ihan paska,paskaa täynnä!
Ohjelma käyttäjät!
Hyhhyh!
Roskiin vaan koko ohjelma!
Mä vaihan johonki toiseen!
2513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvä kun huomasit.
Kokeile musiikin kanssa esimerkiksi WinMX:ää ja kaikelle muulle eMule .

Äänestä

Hain leffan american pie 3, joka olikin joku vitun not another teen movie!
kazaa roskiin, dc on asiaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihainen kirjoitti:

Aarrgghhh!!Aina kun lataan jotain biisiä ni sit puoles välis ku kuunteleen ni alkaa kuulumaan suhinaa,tää KaZaa on ihan paska,paskaa täynnä!
Ohjelma käyttäjät!
Hyhhyh!
Roskiin vaan koko ohjelma!
Mä vaihan johonki toiseen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu