INTTI ALKAA!

dasgfA

11.1.2010 JA MIETIN, ETTÄ MENISIKÖ AUKKIIN, jos huolivat: mulla ei ole "elämää"; ei vakityötä tiedossa olen siis nyt amiksessa, (viimonen vuosi), käyn joskus harvoin ryyppäämässä parin kaverin kanssa ja tyttöystäväkään ei jaksa kiinnostaa, muuten olen vain youtubessa tai pelaan jtn paskaa pelikonsoli pelii EMMÄTIIÄ, PASKAA.. En tiä mik' edes tän paskan tänne kirjotin.. Aukissa olisi edes vuosi mielekästö tai "mielekäästä" tekemistä..

4

1344

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asodasäd

      everstin munaa imemään

    • aukkiin

      kermaperse

    • fsaasd

      Turha sitä vielä on miettiä. Eikä sinne aukkiin noin vain pääse. Sen verran antinohevalta ja vittuuntuneelta kaverilta vaikutat. Mutta kannattaa olla vuosi, niin sinustakin voisi kasvaa mies.

      Nimimerkillä aukkiin/rukkiin pyrkivä I/09

      • määä määä

        intissä kasvaa lampaita, joistain jopa tinakauluksisia lampaita


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      124
      1496
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      105
      1216
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      136
      1122
    4. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      54
      1079
    5. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      72
      783
    6. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      766
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      25
      746
    8. 34
      738
    9. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      9
      635
    10. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      26
      629
    Aihe