jos vaan luonne ja "pippeli" mahtuu autoon. Te joudutte vielä kaikki nöyrtymään Kia/Hyundai-merkkiseen mainioon kulkupeliin.
Kia on
mahtava peli
9940
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mulla on ollut Hyundai autoja jo vuodesta 96 (vielä
mitsun moottoreilla).Luotettavampa autoja ei löydä.
Nytkin meidän perheessä on kaksi Hynyä juuri tuon
luotettavuuden takia.Muutenkin hyviä autoja.
Mikään ei natise eikä kitise.Mukavia ajaa.
nyt tuli kyllä oikein emävale,mikään ei natise eikä kitise,osta nyt uudet paristot kuulolaitteeseesi,nämä himelithän natisee jo uutena saatikka sitte vanhana.
Jaa mistäs tiedät? Ootko joskus koeajanut Korealaista autoa? Kokemukseni on yli 10 vuodelta.
Sonatakin esim. on yksi hiljaisimmista autoista.
Kyllä Hyundai-Kia on todella hyvä autovalinta tänä
päivänä.Hinta-laatusuhde on loistava.
http://images.google.fi/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:fi:official&hl=fi&q=hyundai genesis&btnG=Etsi kuvia&gbv=2
...kymmenkunta automerkkiä on edelleen paljon kiinnostavampia. Esim. Honda, Toyota, Mazda ja kaikki VAG:n tuotteet. Myös Sitikka vie voiton kiinnostavuudessa.
Kiinnostavuus ei vain riitä. Sorry.
"Joudutte nöyrtymään"? Hih hih. Sitten ehkä kun Suomessa valtio tai EU määrää niin, mutta ei vapaassa markkinataloudessa.
Eihän siinä mitään nöyrtymistä tarvita jos ei joku
Tojo kiinnosta.
Eihän joku sitikka edes kelpaa ranskalaisille:
http://www.taloussanomat.fi/perusteollisuus/2006/10/11/renu-ja-sitikka-eivat-kelpaa-ranskalaisille/200617470/12
sanottiin japanilaisistakin autoista, "riisikuppia" en nyt ota mistään hinnasta......Kuinkas on nyt????