kakarat

kotkalaiset kakarat pakutelleet leikkipuistossa,rikkoneet pulloja puttkiloo jossa lapset leikkivät.

saátanan homot.
jos kiinni saan ni varmaan vejän kuonoo.
ja vanhemmatkin vois hieman kattoo minne lapsenne menee paukuttelee.
2286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko sulla päpäpäässy papapapaukku pöksyyn varren kanssa kun noin sapettaa?

Äänestä

nykyajan kakarat taitaa muutenkin saada tehdä mitä vain, kun vanhemmista ei ole kurin pitäjiksi, eli lapset ovat kingejä niin kotona kuin kaupassa.. Koulussa sitten tulee nokkimisjärjestys selville, mutta vanhemmat on paperia..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kakakakakka kirjoitti:

kotkalaiset kakarat pakutelleet leikkipuistossa,rikkoneet pulloja puttkiloo jossa lapset leikkivät.

saátanan homot.
jos kiinni saan ni varmaan vejän kuonoo.
ja vanhemmatkin vois hieman kattoo minne lapsenne menee paukuttelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu