saunalahti kusettaa

siis onko totta että saunalahti laskuttaa siitä ajasta kun puhelin hälyttää??? eli laskua tulee vaikka puheluun ei vastattaisikaan????!!!
3644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja vitut varmaan on totta. Herää jo äläkä usko tuollaisia huhuja.

Äänestä

että olen kuullut että Katajanokalle laskeutui avaruusalus.. JÄRKI KÄTEEN!

Äänestä
  • kyllähän sen näkee netistä, puheluerittelystä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas kirjoitti:

siis onko totta että saunalahti laskuttaa siitä ajasta kun puhelin hälyttää??? eli laskua tulee vaikka puheluun ei vastattaisikaan????!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu