Mukavia muistoja

Mies Jokunen

Jokainen muistaa sen "ensimmäisen kerran". Minulla se tapahtui 1980-luvun alkuvuosina. Taisin olla kuudentoista ikäinen.

Koko kuvio lähti liikkeelle eräästä tietotekniikan tapahtumasta Keski-Suomessa. Koulu oli juuri päättynyt ja luokkakaverini sai houkuteltua minut kyseiselle reissulle. Tietokoneet olivat siihen aikaan sangen harvinaisia kapistuksia, joten matkan suola löytyisi siltä rintamalta. Näin henkilökohtaisesti ajatellen kävikin ihan toisin.

Lähdimme matkustamaan paikkakunnalle junalla. Myöhemmin hyppäsimme linja-autoon, jolla matkustimme perille. Olimme hankkineet huoneen paikallisesta opiskelija-asuntolasta, mikä oli muutettu hosteliksi kesälomien ajaksi. Saimme huoneemme avaimet hostellin toimistosta. Huone maksettiin samalla kertaa. Toimistoa piti tummahiuksinen, keski-ikäinen nainen, jonka tiukan T-paidan kaulaaukosta pursuavia rintoja ei 16-vuotias nuorukainen voinut olla havaitsematta. No. Vietin illan kaverini kanssa ja yöksi painuttiin pehkuihin.

Heräsimme aamulla ja söimme eväs-voileivät. Huoneen avain jätettiin huoneeseen (sopimuksen mukaan) ja painuimme messu-alueelle. Pari tuntia kierreltyämme huomasin että koti-avaimeni oli kadonnut. Taskut käytiin moneen kertaan läpi. Epäilin että se oli jäänyt hostellin huoneeseen, joten sanoin kaverilleni että käyn katsomassa löytyykö avain sieltä.

Kävelin takaisin hostellille ja menin toimistoon. Samainen kiharatukkainen nainen oli toimistossa ja esitin asiani. Hän sanoi käynesnä huoneessa eikä ollut huomannut huoneessa ylimääräisiä avaimia. Kuitenkin hän antoi huoneen avaimet minulle. Nainen sanoi pistävänsä toimiston ruokatuntinsa ajaksi kiinni ja pyysi tuomaan avaimen asuntoonsa, joka oli ihan siinä vieressä.

Menin penkomaan huoneen ja sieltähän se koti-avain löytyi. Taskustahan se oli pudonnut nojatuolin mutkaan. Ei muuta kuin koti-avain taskuun ja huoneen avainta palauttamaan. Naisen asunnon ovi oli raollaan. Koputin ovelle ja sisältä kuului naisen kehoitus astua sisään. Menin sisään ja sanoin löytäneeni avaimen. Nainen tuli hymyillen vastaani ja sanoi että sehän oli hieno juttu. Hän tuli seisomaan ihan eteeni ja hänen toinen hänen pullottavista rinnoistaan kosketti kevyesti omaa rintakehääni. Olin hieman hämmentynyt, mutta hänen hajuvetensä tuoksu ja vartalostaan hehkunut lämpö sai minun pään ihan humisemaan.

En tiedä mikä minuu tuli, mutta minulle tuli ihan pakottava tarve tarttua naisen lanteille ja moiskauttaa pusu poskelle. Odotin hetken naisen reaktiota ja uskoin että hän suuttui. Mutta mietä vielä! Hän sanoi että minullapa on oikein herrasmiehen elkeet ja sanoi odottavansa suudelmaa myös toiselle poskelle. Otin hänen lanteiltaan paremmin kiinni ja suutelin toista poskeakin. Se ei minulle riittänyt vaan halusin suudella häntä suullekin. Vartalomme olivat vastakkain kun aloimme suutelemaan toisiamme. Laitoin käteni hänen rinnalleen ja aloin puristelemaan sitä. Nainen kuiskasi korvaani että "ei noin nopeasti". Todennäköisestä hän jo tunsi kovettuneen kullini omaa alavatsaansa vasten.

Pian hän irrottautui otteestani. Uskoin että hän pyytää minu nyt poistumaan. Mutta ehei. Nainen repäisikin T-paidan pois päältään ja napsautti rintaliivit pois. Hänellä olikin muhkeat rinnat. Nännipesät olivat suuret ja tummat. Nieleskelin tyhjää ja luonto alkoi kutsua tikanpoikaa puuhun. Otin toisen rinnan suuhuni ja hieroin kädelläni toista. "Ei niin nopeasti.", nainen sanoin. Pian hän kysyi että olenkos ollut koskaan naisen kanssa? Sopersin että en ole. Meni muutama sekunti ja nainen totesi: "Tulepas nyt tänne makuuhuoneeseen niin täti vähän opettaa".

Ei muuta kuin suunta kohti makuuhuonetta. Huoneessa oli koristeellinen parisänky. "Otapa nyt vaatteet pois ja tule minun kanssa tänne sänkyyn". Otin vapisevin käsin vaatteet pois päältäni. Nainen otti farkut pois jalastaan ja meni makaamaan sänkyyn pelkät pikkuhousut päällään. "Otappa nuo alushoususikin pois ja tule tänne minun viereen", nainen komensi. Tein kuten käskettiin ja kivikovana seissyt kullini pääsi vapauteen. "Sinullapa on komen kulli terhakkaana", kuului toteamus kun menin pötkölleni naisen viereen.

"Nuole vielä mun rintoja", nainen pyysi. Minua ei tarvinnut kahta kertaa käskeä. Otin jälleen rinnan suuhuni ja hietoin toista kädelläni. "Hitaammin", nainen sanoi. Huomasin että hänen hengityksensä alkoi syvenemään. Komennot seurasivat toisiaan: "Ime nänniä", "nuole sitä", "pyörittele nänniä kielelläsi", "näyki", "ja sitten toinen tissi....". Tottelin kuin koulututte koira ja nainen huohotti jo selvästi.

Sitten tuli komento jota olin nuoruusikäni odottanut: "Nyt saat siirtyä pimpsaan.". Nainen otti pikkuhousunsa pois ja esiin paljastui tumma karvapehko. Hän levitti jalkansa sanoen: "Nuole sitä". Pillu tuoksui huumaavalta kun varovasti maistoin sitä kielelläni. Nainen ukisi hiljaa kun kosketin märkiä pillun huulia kielelläni. "Nuole sitä.", toistui komento. Laitoin kieleni mustaan kiiltelevään karvapehkoon ja nainen ukisi kuuluvasti. "Nuole pehmeällä kielellä", toisui komento ja tein työtä käskettyä. "Laita kieli sisään", "nuole ylös ja alas", "pyöritä kieltäsi", komennot jatkuivat. Sitten hän osoitti pienen palluraisen häpyhuultensa välisä sanoen: "nuole tästä helläsi ja hiero mun nännejä käsilläsi". Nainen nosti polvensa rintoihinsa kiinni kun aloin herkuttelemaan. Enää ei kuulunut muuta kuin hänen tasainen valituksensa: "oooohhhh, ooohhh, oooohh...", "te vielä... vielä vähän...".

Sitten hänen vartalonsa jännittyi kuin jousipyssyn kaari ja hän ukisi pitkään: "ihaana orkku..." Sitten hän rentoutui sanoen: "Nyt saat pillua". Kullini oli aivan räjähtämispisteessä. Nainen otti kullistani kiinni ja hän ohjasi sen oikealle kohdalle. Työnsin kullini ihanan märkään perään. Päässäni aivan humisi. Nainen tarttui pakaroihini sanoen: "Työnnä lantiosta lähtien". Työntelin köpelösti mutta nainen opasti omilla lantion liikkeillään ja pakaroihini tarttuneilla käsillään.

Luonto opetti tikanpojan nopeasti. Rytmi löytyi ja nainen sanoin: "Juuri noin annetaan kullia.". Sänky natisi ja nainen puhui kiihottavasti: "Täti on ollut tuhma... anna tätille rangaistukseksi kyrpää...", "nai mua...", "älä pidättele...". Naisen rinnat höytkyivä ylös alas nussimisen tahdissa. Ei mennyt aikaakaan kun tunsin orkun tulevan. Reisissä kihelmöi. Päässä humisi kun laukesin. "Anna tulla kaikki vaan", nainen kannusti". Rojahdin väsyneenä naisen päälle.

Hän silitti hiuksiani ja kietoi jalkansa ympärilleni: "Eihän kerrota tästä sitten kenellekään?". "Ei kerrota", huohotin.

Pari munnuttia huilailtuani nainen totesi että pitäisköhän sun lähteä sinne messuille, mun parikymmppinen poika on pian tulossa tänne. Huitaisin vaatteet päälle ja suunnistin kesäisen päivän läpi kohti messuja.

Olihan tuo melkoinen kokemus nuorelle miehelle. Vasta vanhempana ymmärsin että kyseisellä naisella oli joku fantasia nuorista neitsytpojista. Sakkolihaahan silloin oltiin, mutta kyllä tuli saatua sellainen opitunti mistä on todellakin ollut hyötyä myöhemmässä elämässä!

2

10463

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • meinasin totaalisesti

      revetä. "rintaliivit pois" aika hauskasti sanottu.

    • Kiihottava tarinasi

      Hyvin olet tehnyt tarinasi,oli teódellakin aika hyvä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      153
      2530
    2. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      157
      2321
    3. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      55
      1983
    4. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      1927
    5. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      59
      1374
    6. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      193
      1242
    7. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      76
      1036
    8. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      198
      956
    9. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      328
      944
    10. Kaupungin yt

      Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l
      Äänekoski
      24
      694
    Aihe