muita tulevia mammoja...

espoon alueelta? Tääl yks nainen, rv 24 0 tänää, muutimme huhtikuussa 08 avomiehen kanssa espooseen. Vähän outoo ollu, ku ei tunne täält ketää, olis kivaa tietää onko muitaki mammoja.. :D
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Me ollaan muuttamassa Helsingistä Espooseen tammikuun lopussa. Tällä hetkellä rv33 menossa ja helmikuun lopuilla laskettuaika. Synnytän vissiin Jorvissa :)

Äänestä
  • Aloittaja

    haluaisitko sähköpostia kirjoittaa?
    [email protected] on s.osoitteeni
    Mä menen jorviin synnyttämään.
    Tai no eihän sitä tiedä mitä tapahtuu sinä päivänä kun pieni haluaa tulla maailmaan. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7970478 kirjoitti:

espoon alueelta? Tääl yks nainen, rv 24 0 tänää, muutimme huhtikuussa 08 avomiehen kanssa espooseen. Vähän outoo ollu, ku ei tunne täält ketää, olis kivaa tietää onko muitaki mammoja.. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu