Kokemuksia Cisne-hotellista? Lähipäivinä olen sinne matkaamassa ensimmäistä kertaa, joten olisi ihan kiva tietää näin yleisesti, että millainen hotelli ja sen ympäristö ovat? Tarvitseekohan mukaan ottaa omia petivaatteita?
Playa del Ingles - Cisne
mmatkaaja
5839
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
juu,hyvä on ana olla omat petivaattet matkassa- aika karkeita usein paikalliset ovat. ja siivousvälineitä jonkilaisia, siivoustaso kun ei oo mihin Suomessa totuttu. eli joku rätti matkaan- pesuaineita saa sieltä.
Eipä ole koskaan tullut mieleeni petivaatteita ja pesurättejä lähteä lomalle kuskaamaan, enkä meinaa sellaisia seuraavallekkaan reissulle mukaani ottaa. Kyllä hotelleissa on ihan puhtaat lakanat ja siivous pelannut ainakin niissä hotelleissa joissa olen asustellut joten hyvää lomaa vain kaikille matkaaville.
Hyvä hotelli ja ravintola alakerrassa.
Siiti,eikä melu häiritse aamuyöllä.
Lisäksi katolla voi ottaa aurinkoa nakuna.
Ei cisnessa mitaan ravintolaa ole, vast.otto avoinna satunnaiseseti.kaikki partsit merelle pain eli tosi ihanteellinen sijainti.
paikka,lähellä sandia ostaria,joka,vaikka on pieni on melko vilkas.rantaa seuraava kävelykatu ihan vieressä,eikä yumbo tai cita ostareille ole pitkälti.suurehkot huoneet,eka kerros "maan alla".pienehkö uima-allas.