Vaihtaisin BMWni Ladaan

Ei jumankauta ny tää dokaaminen saa loppua, putki on saatava poikki, kirjottelenki ihan höpöjä jo.
4252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ero kovin suuri olisi koska bmw 1502:ses on mossen moottori

Äänestä

Kukaan ei ota BMW autoa riesakseen

Äänestä

Huomaa, nyt on talvi ja tarvitset talviautoa, siis Ladaa.

Äänestä
  • taas ladat

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RaimoKomu kirjoitti:

Ei jumankauta ny tää dokaaminen saa loppua, putki on saatava poikki, kirjottelenki ihan höpöjä jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu