neitsyt miehet on pettureita

Petti jätti, haukku ja arvosteli kasvotusten että selän takana! Nalkuttavan ja ilkeän miehen kuvan sain neitsyt mieheistä, valitettavasti.
91175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Miehet jotka ovat maan merkkiä (siis härkä, kauris tai neitsyt) ovat laiskoja, epämiehekkäitä ja vätyksiä pellejä. Idiootteja.

Suosittelen esim. vesimiehiä. Nam!

Äänestä
  • sehän on ihan ihmisestä kiinni kuka tulee kenenkin kanssa toimeen.. ihan hyvin vaikka vesimiehet, vaa'at jne. voi olla pettureita ja idiootteja.. neitsyet ovat hyvin herkkiä, uskollisia,rehellisiä jne. se on henk.kohtaista millainen kukin on, se EI kato horoskooppia..

    Äänestä

  • joo.. kirjoitti:

    sehän on ihan ihmisestä kiinni kuka tulee kenenkin kanssa toimeen.. ihan hyvin vaikka vesimiehet, vaa'at jne. voi olla pettureita ja idiootteja.. neitsyet ovat hyvin herkkiä, uskollisia,rehellisiä jne. se on henk.kohtaista millainen kukin on, se EI kato horoskooppia..

    "neitsyet ovat hyvin herkkiä, uskollisia,rehellisiä jne."
    Just joo eiköhän me kaikki voida olla pettureita ja idiootteja merkistä riippumatta.
    Huonoja kokemuksia kyllä löytyy täältäkin neitsyt miehesta.

    Äänestä

Oikea muoto on:
neitsytmiehet ovat pettureita.
Vesimiesnaiset ovat pettäjiä ja hourupäitä, jotka pakenevat todellisuutta. Itse suosittelen vaakaa.

Äänestä
  • mutta en usko, että osaat viilata naistas yhtä tarkasti syvältä ja hyvin senkin naurettava nahjus! Olet selvästi ilkikurinen Neitsyt.

    Äänestä

  • oinas-74 kirjoitti:

    mutta en usko, että osaat viilata naistas yhtä tarkasti syvältä ja hyvin senkin naurettava nahjus! Olet selvästi ilkikurinen Neitsyt.

    että vain huora tietää kaikkien neitsyiden olevan pettäjiä. - muuten, se ei ole mikään pilkku.

    Äänestä

  • on niin, kirjoitti:

    että vain huora tietää kaikkien neitsyiden olevan pettäjiä. - muuten, se ei ole mikään pilkku.

    ja todellakin ilkeitä niin miehet kuin naisetkin ei mtn eroa.

    Äänestä

  • kärkisijoja hallitsevat.
    Luulisi yleensä päättelykyisen neitsyen tuon verran hoksanneen.
    No... menee sitä joskus viisaskin vipuun. :)

    Äänestä

  • oinas-74 kirjoitti:

    mutta en usko, että osaat viilata naistas yhtä tarkasti syvältä ja hyvin senkin naurettava nahjus! Olet selvästi ilkikurinen Neitsyt.

    Oi oi sinua oinas-74, noinko paljon olet kimpaantunut meille Neitsyt-miehille. Etkö ole saanut sitä näenäisvaltaa jota niin suuresti olet hamunnut! Kuule; lueppa mitä 98 prosentia ihmisistä meistä kirjoittaa! esim. [ Olemme taivaassa, mikä on Neitsyt-m.hen salaisuus tässäkin asiassa ]. Sinä kuulut siihen 2.teen prosenttiin jotka eivät ole kokenut Neitsyt-miehen aitoutta. Sitähän sanotaan: ei se iso vika tarvitse olla kunhan se on korvien välissä! Mene peilin eteen ja katso, mitä pitäisi tehdä että pääsisit kokemaan Neitsyt-miehen aitouden. Hih hei.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oinas-74 kirjoitti:

Petti jätti, haukku ja arvosteli kasvotusten että selän takana! Nalkuttavan ja ilkeän miehen kuvan sain neitsyt mieheistä, valitettavasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu