50 ja rakastunut

Minä olen 50-vuotias nainen.
Minkälaisen neuvon saan teiltä elämääni?
Mitä pitäisi tehdä, mitä jättää tekemättä?
2473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä sinun on se itse päätettävä. Ei pitkäkään elämä tee ihmistä näissä asioissa yhtään viisaammaksi. Toivotan onnellista ratkaisua.

Äänestä

Miten 50:nen voi kysyä moista asiaa.
Olet siis rakastunut,mikä estää sinua rakastamasta,vai onko koira haudattuna.Miksi tälle palstalle kirjoitat,jos on totta rakkautesi.
Tuntuu utopialta kysellä 80 palstalta moista.
Rakasta vain minkä sielu sietää ja jalat kannattavat,älä anna minkään estää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Silja kirjoitti:

Minä olen 50-vuotias nainen.
Minkälaisen neuvon saan teiltä elämääni?
Mitä pitäisi tehdä, mitä jättää tekemättä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu