Gran Porto Real ?

hmmh

Hei kaikki Playa Del Carmenissa matkanneet...tuoretta tietoa / kokemuksia kaipailisin otsikon hotellista ? Matka sinne varattu helmikuulle...paikkana matkakohde jo tuttu.

4

656

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Toiselle reissulle lähdössä

      Hyvä valinta. Olimme vuosi sitten kahden viikon matkalla joka oli todella onnistunut. Hotelli on loistava ja sijainti hyvä, keskustaa vain sata metriä. Palvelu pelaa ja ravintoloissa on tarpeeksi valinnanvaraa että ei ehdi kaikkea edes maistaa kahdessa viikossa.
      Ainut miinus oli jenkkiteinit, jotka ei kunnioittaneet yörauhaa, mutta ne ei kauaa siellä viihtyneet ja tänä vuonna jos hyvin käy niin jäävät tulematta jos jenkkilässä menee huonosti.
      Tänä vuonna mennään isolla porukalla samaan paikkaan.

    • Mexicoko

      Oltiin joulukuussa. Oli todella mukava hotelli. Palvelu pelasi ja varsinkin huonepalvelusta sai tooosi maittavia ruokia. Paljon ohjelmaa ja 5 avenue ihan kulmalla. oli hieno paikka!

    • Fanitsu

      Parasta mitä rahalla saa. Minkänlainen porukka on menossa?
      T:Fani

    • oleen

      Luin toisesta viestiketjusta että ruokailuihin Gran Porto Real hotellissa pitäisi pukeutua "viimeisen päälle" hienosti.Miten on,kokemuksia?Itse en lomalla jaksaisi murehtia miten hienolta näyttää,tietysti perussiisteys on ok.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      409
      1915
    2. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      148
      1417
    3. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      169
      1353
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      116
      1336
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      28
      1116
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      892
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      225
      835
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      62
      704
    9. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      26
      655
    10. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      124
      635
    Aihe