tuulimunasta

Laitoin tänään juttua tuulimunasta keskustelupalstalle, kun en vieläkään ole varma, oliko se silloin oikea diagnoosi.
Juttuni on täällä suomi24:n osoitteessa
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=116&conference=4500000000000197&posting=22000000014682112
jos ketä kiinnostaa.
2388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on ollut ainakin kaksi keskenmenoa. Muuta syytä ei löytynyt kuin taaksepäin kallistunut kohtu, joka mahdollisesti aiheutti keskenmenoalttiuden.

Äänestä
  • mainitsemallesi 14 viikollekin=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kolmen terveen lapsen äiti kirjoitti:

Laitoin tänään juttua tuulimunasta keskustelupalstalle, kun en vieläkään ole varma, oliko se silloin oikea diagnoosi.
Juttuni on täällä suomi24:n osoitteessa
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=116&conference=4500000000000197&posting=22000000014682112
jos ketä kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu