Kotkan kerttu

ei ole ollut auki pitkään aikaan,onko lopettanut?
71064
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kertulla on kuukautiset.

Äänestä

tehdä Titanicit?

Äänestä

konkkaan koko kuppila.

Äänestä

Tulikukko vei Kertun

Äänestä
  • Tulikukko oli varmaan viittaus paloon...

    Äänestä

Sehän paloi. Ei kukko sitä vienyt. Uutta odotetaan.

Äänestä
  • Eipä ole ikävä sitäkään kusen hajuista räkälää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mitä, mitä kirjoitti:

ei ole ollut auki pitkään aikaan,onko lopettanut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu