Eräskin nainen

saa vaan, 15v poikia seurakseen, omanikäiset kiertävät kaukaa.
3304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei se ole ollenkaan hullumpaa, jos ei ihan lapsiksi mene. Kieltämättä ikä pilaa joitakin miehiä, niistä lähtee sellainen poikamaisuus ja rentous, ollaan niin virallisia ja päteviä, mut sit ei osata tulla toimeen.
Itsekin välillä olen joitakin vuosia nuorempien kanssa ja se ei häiritse mua yhtään. Mieluummin nuoremman ja aidomman ja iloisten kaverien kanssa kuin vanhemman ja paskantärkeen jäykkisten kanssa, joilla alkaa olla jo monenlaisia ennakkoluuloja ja kummallisia kuvitelmia joko itsestään tai toisisat. Nuoremmat on niin avoimia kaikelle. Toivois vaan et se säilyis myöhemminkin, mut monilta se lähtee kun tulee ikää.

Äänestä

ilmeisesti aika kuuma pakkaus kun nuoret pojat kiinnostuu.

Jokaselle jotakin.

Äänestä

Pitämään nuoremmista. Ne eivät jää roikkumaan lahkeeseen, kun niitä komentaa. Ja elämäntilanteeni on sellainen, etten kaipaa parisuhdetta. Paria suhdetta kylläkin...;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n--->n kirjoitti:

saa vaan, 15v poikia seurakseen, omanikäiset kiertävät kaukaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu