nainen se on

halua niin pistetään sut kiertoon ja otetaan uusi tilalle. ei sen kummempaa.
3580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä haluan ! Pistänkö mä sut kiertoon ja otan uuden tilalle ?? > en todellakaan sillä HALUAN SUT !!

Äänestä

naisia on baanalla pilvin pimein. Kyllä sieltä aina joku löytyy.

Äänestä

et voi laittaa minua kiertoon, koska en ole mikään kiertopalkinto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin että jos et kirjoitti:

halua niin pistetään sut kiertoon ja otetaan uusi tilalle. ei sen kummempaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu