Kun minä saan tällä viikolla Firemaking 99 ja olen tässä kysynyt monen mielipiteitä ARMOUREISTA, jotka sopivat kyseisen viitan (Firemaking skillcapen) kanssa. Olisiko teillä vielä ehdotuksia, jotain Barrows kamoja tai jotain muuta hienoa sälää (Ei mitään Bandoseja tai muuta kivaa kallista, koska ei ole varaa [LOL]?). Vastatkaa pian! Kiitos jo etukäteen.
Armoureista Kysymys [LUE JA VASTAA] !
Thunder 852
16699
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
zamorak robe ja top ehkä voi ostaa g.e zamorak staff lit bug lanter dragon boots jos sulla on varaa (mutta en usko että on :P) niin osta red halloween mask näin nämä kamat metsuri18 kun hän otti 99 fm ja ne oli hienot siin olisi yhet hienot armorit
Uskon, että ne saattaisivat olla hienot, maskiin ei ole varaa, kuten arvasit, ja en haluaisi kopioida. Mieluiten ei-kopioituja :)
esim verac helm fighter torso (jos sul on sellanen) rune defender ahrim staff ja karil skirt
Noh.. Fighter Torsoa ei ole, Magic ei ole 70, että ne fullit pitää laittaa ehdokaslistalta pois, valitettavasti, mutta hyvä, kun otit kantaa, kiitos kuitenkin.
eli... gilded fulli, sit kullan väriset bootsit ja glovesit :D tosin tuommoset o aika monella.. ja metsuri18 SAIRAAN leso sen 99 fm:mmän kaa.. ego ego ego
Tuota minäkin ajattelin tuossa jokin aika sitten, mutta sitten aattelin def bonuksia, joko jokin barrows fulli, tai nuo gildedit.
haetaanko treenaus armoria joka sopi fm capeen vai lesoilu armoria jolla lesoilisit SÄÄLITTÄVÄLLÄ fm capella jolla ei ole mitään syytä lesoilla hanki farming cape, herblore cape, summoning cape, rc cape tai slayer cape niillä voi lesota mutta ei fm capella eikä varsinkaan cooking ja flecthing capeilla fm on nooboille sä olet noob!
Ei tarvi tulla haukkuu siihen -.-
Haen näin aluksi treenauskamoja, freessä sitten saatan tulla 'lesoilee' mun "Surkealla" Fm capella.
Onko itselläs sitten joku noista, minkä mainitsit?
slayer capeen on 100k ,rc capeen 200kxp xp ja farming jo on ja mnta muuta esim: mining, def, str, fm, fletch, wc, fishing ,hunter, magic, prayer, thieving, agility, cooking, hp, att ja monia joissa puuttu enää noin max 10k xp esim: smithing 7k xp, crafting 4k xp, construction 12k xp, summoning 10k xp -.-
toi kaikki olikin vaan unta....
kyllä sen ymmärtää kun et osaa kehittää skillejä noob....
osa pikkulapsista räyhää huono ja köyhän pelin takia ja kuitenkin kohta kysytään mitä vittua mä häärään näillä voorumeilla halusin vain tulla katsomaan säälittäviä puheitanne
slayer capeen on 100k ,rc capeen 200kxp xp ja farming jo on ja mnta muuta esim: mining, def, str, fm, fletch, wc, fishing ,hunter, magic, prayer, thieving, agility, cooking, hp, att ja monia joissa puuttu enää noin max 10k xp esim: smithing 7k xp, crafting 4k xp, construction 12k xp, summoning 10k xp -.- ja accounttisi nimi? olis kiva tietää ni nähtäs et mihin sul on noin paljo xp? siihen et voit hankkii elämän?
runen summo hiscoreissa ekalla 98 tyypillä on enää 3k xp että summo 99 (heiki99) siitä seuraavalla on vielä jotain 40k xp et 99lvl (matiasel10). kertomasi perusteella sinun pitäisi olla tässä välissä. eli nyt kusasit kunnolla mutta ukon nimi vois vielä pelastaa kaiken -.-
Tulin vaan tänne kysyy, mutta sitten tänne tulikin jotain hemmetin nolifei haukkuu -.- Get a life, n00b..
Kuten jo varmaan mainitsin, tulin vain kysyy neuvoi, ja sitten tänne ilmestyy jotain 7v kakaroita haukkuu.. -.-