Oliko kyseessä keskenmeno?

1289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja eikö se nyt ole aivan turhaa alkaa asiaa spekuloimaan sen suuremmin. (Ethän edes osannut kertoa, tulivatko kuukautiset normaalina ajankohtana vai eivät.) Jos lääkärit eivät sairaalassa tienneet, mistä on kyse, niin eipä täältä foorumeiltakaan saa yhtään sen parempia vastauksia, pelkkiä arvauksia ja niitähän netti on pullollaan. Älä suotta hanki itsellesi pahaa mieltä tuolla asialla, vaan jatkakaa yrittämistä! Lykkyä pyttyyn! (Ja tarkempia spekulointeja voi saada sitten gynegologilta.)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ukkeli kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=116&conference=1500000000000116&posting=22000000040499541

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu