seuraa 17wee jätkistä!!! (oulu)

onko seuran haluisia 17 jätkiä jotka vois kuvitella tekevänsä toisen jätkän (17w) kans muutaki ku seksiä? jos olisit kiinnostunut vastaile!! :)
3478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tääl olis utelias 17w poika satakunnasta.Kirjoita sähköpostii osoitteeseen: [email protected]

Äänestä

Moi!mitä muuta haluaisit?en oo viel ite harrastanu seksii jätkän kaa... vaikka ihan vitusti panettaa... pelottaa!mut kerro itestäs myös?=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks waan... kirjoitti:

onko seuran haluisia 17 jätkiä jotka vois kuvitella tekevänsä toisen jätkän (17w) kans muutaki ku seksiä? jos olisit kiinnostunut vastaile!! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu