halutaan vuokrata

4h,k,s.noin 100 neliötä.Eläimet saisi olla sallittu.Mielellään pk,koulu ja palvelut lähellä.Saa ehdotella kaikkea.Okt ja rivitalot ehoton suosikki.
[email protected]
miel.valokuvien kera ja vuokra kaikkine kuluineen per/kk.
177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarjoan Vaalan ydinkeskustasta palvelusten vierestä pidemmäksi aikaa vuokralle omallapuustoisella tontilla punatiilitalon.Joka käsittää 4h k tt at 3uv,koneel.kylmiö,tiski ja pesapukone.Takka olohuoneessa. yhteispinta-ala 150n2.Juurikasvimaa ja marjapensaita.Tontti 1200 n2. Kunnallinen vesi ja viemäri.
Vuokra 720 e/kk läm.öljy sähkö ja vesi.Takuuvuokra 2 kk.

Tied.puh.050-3744655 sä[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oulusta tai lähikunnista kirjoitti:

4h,k,s.noin 100 neliötä.Eläimet saisi olla sallittu.Mielellään pk,koulu ja palvelut lähellä.Saa ehdotella kaikkea.Okt ja rivitalot ehoton suosikki.
[email protected]
miel.valokuvien kera ja vuokra kaikkine kuluineen per/kk.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu