Öitä

.. olet mielessäni..kaipaan sinua tosi paljon, onneksi nähdään ihan kohta jo..
Kaikkea hyvää toivon Sinulle ja kauniita unia..

Linkittäisin tänne jotain herkkää musaa..kun vaan
tietäis kuinka..
4497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pastella;)

Äänestä

minulta jolla mielessä eräs tietty, tärkeä ihminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinulle... kirjoitti:

.. olet mielessäni..kaipaan sinua tosi paljon, onneksi nähdään ihan kohta jo..
Kaikkea hyvää toivon Sinulle ja kauniita unia..

Linkittäisin tänne jotain herkkää musaa..kun vaan
tietäis kuinka..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu