kun kyrpä ei nouse

mun kyrvässä on verenpurkauma ja se ei nouse kuin puolitankoon, mitä mä teen?
11243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla ilmeni sama juttu tässä jokin aika sitten, mutta minulla oli tarvetta saada penistäni suuremmaksi niin ostin seksikaupasta tyhjiöpumpun ja käytettyäni sitä n.2 kk niin tuli verenpurkaumia ja ei ottanut eteen.Jätin pumpun käytön ja taas seisoo niin ryhdikkäänä ja jykevänä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joke iikka kirjoitti:

mun kyrvässä on verenpurkauma ja se ei nouse kuin puolitankoon, mitä mä teen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu