Olen odottanut, että edes yksi kettutyttö kävisi kimppuun. Mutta ei. :(
Mulla on kettuhattu
olen...
6204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vaarahan on olemassa ainoastaan herttaisilla vanhoilla rouvilla, joilla on pikkukappale ketunnahkaa kauluksessaan. Enpä ole kuullut tapauksesta, jossa aktivistit olisivat hyökänneet suihkepulloin jonkun halvatun enkelelin kimppuun, vaikka koko karski jengi on pukeutunut siannahkatakkeihin.
Kirjoitit jälleen hauskasti. Sinulla on sanankäyttö hallussa, puhut asiaa huumorilla höystettynä. Taitolaji tämä sanailu jossa itselläni vielä oppimista. :)
Mutta älähän nyt liikaa kehuskele. Minulla vielä nousee nokka pystyyn ja sadevesi menee sieraimiin. Keskustelijana taidat itse olla paljon kehittyneempi. Minulle riittää että saan mielipiteeni esiin, tosin joskus on mukava saada joku kommennttikin.
Mielestäni en ole liikaa kehunut. Annan mielelläni positiivista palautetta koska kaikki ihmiset sitä tarvitsevat.
Minäkö keskustelijana paljon kehittyneempi! Kiitos kovasti, tuo oli nätisti sanottu.
Itse olen toista mieltä.
Hyvä yritys, ymmärrän pettymyksesi.
Ymmärrystä ja huumoria samassa paketissa sinulla.Jälleen.