Malli Ninja Sarasalo oli uusimman seiska lehden haastattelussa: siinä mainittiin et on muka huippumalli...hah hah minusta hän on kaikkea muuta kuin huippumalli,ihan lapsellisen näköinen ja oloinen..mitä mieltä muut olette?
Ninja
hmm
61493
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pistin saman asian merkille.Se akka on aivan vitun ruma ja vielä niin saatanan tyhmä.HUIPPUMALLI? HEH HEH HEH HEH HEH SALLIKAA MINUN NAURAA
näillä jotka valitsee mallinsa? Tämä yksi kanssa joka säätyttönä nelosella,en muista nimeä olisko joku Siiri.. Aivan järkyttävää katsoa noita ja kun ne vielä itseään täynnä?
Älkää viitsikö halventaa Ninjaa. Hän on erittäin kokematon lapsi vielä. Hänen maailman kuvansa sattuu vain olemaan yksinkertainen. Ei hän sille mitään voi.
..sitäpaitsi se on aika jännän näköinen.. :)
serkkuko?
Eikö huippumallit ole yleensä aika lapsellisia ja rasittavia? No niin no, muusta en tiedä ku että o, Ninja ainaki aikas hyvännäkönen tyttö.