SEKOPÄÄN TAIVAS.
Tämä on erään
'''''''''''''''''''''''''''
13930
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tämä on lukemattomien sekopäiden taivas.
Taitaa olla sinunki´että se siitä.
itse käyn täällä vaan naureskelemassa. armaani ei täällä käy.
pystyisit kohdistamaan kaikki viestit , siihen sinun erääseen? Taidat itse tarvita lääkitystä, tai vahvempaa annosta. Ei pahalla ihan vaan että heräisit
ynnäystaito hakusessa pahasti. Pari muutakin on
vielä, sinä mukaanlukien.
Tämä on minun temmellyskenttäni niin täytyy sitten alkaa taas temmeltään, alkoi varmaan aloittajaa vituttaan kun on niin rauhallista täällä.
sun taivas kun tääl kirjoittelet aamulla tohon
aikaan !!
-sivusta-, pilkkaa ja ivaa kaikkia tunnepalstoilla, kaikkien viesteihin, mitkä liittyy rakkauteen tai tunteisiin yleensä on sama ihminen piikittelemässä, minä voin olla kirjoituksiltani ilkeä, mutta ne ovat minun omia aloitusviestejä ja kommentoin kärkkäästi juuri näitä jotka tulevat -sivusta- mukaan.
näitä on kyllä aika paljon enemmän kuin yksi :)
Se on lähinnä maininta et tulee sivusta keskusteluun mukaan, ei mikään nimimerkki. Täällä aika moni käyttää sitä, minäkin myös.
Siis, aikuisten oikeesti, eikö järki toimi ollenkaan??
Yksi "sivusta" - kirjoittelija näillä palstoilla??
Ihan tiedoksesi : Se on kohtelias tapa ilmoittaa
että sanoo mielipiteensä ja kommenttinsa ketjun
tai kahden keskustelijan ulkopuolelta!
Myös tiedoksesi : Sinä et koskaan voi tietää
kuka täällä kirjoittaa mitäkin, et koskaan.
Olisikohan viisainta olla poissa täältä!
Äly hoi älä jätä!
herutti naurun vedet silmistä :)
Sori vaan, ei ole oikein mukana teidän systeemeissänne, mutta akroboo, kannattaa teidän pissisten vilkaista silminnäkijä tänään:)
olettaisin