Iskän firmassa

Susa

Mun isällä on oma firma mikä on aika iso ja menestyy hyvin. Jo yläaste aikaan ihastuin yhteen päällikköön kuka on tosi komea mies, eikä hirmu vanhakaan. Yritin keimailla ja iskeä sitä teini-iän mutta se suostui vasta kun olin täyttänyt 16 vuotta. Nyt olen 18 ja käyn silloin tällöin firmassa harrastamassa seksiä sen kanssa. Se on tosi ihanaa ja jännittävää! Joskus keskellä päivää ja joskus se jää "ylitöihin" ja minä menen sen toimistolle. Ollaan me lämmitetty firman saunakin joskus.

Olen oppinut tosi paljon siltä mieheltä seksistä, eikä enää oman ikäiset kiinnosta edes kun ei ne osaa oikein mitään. Vaikka kai nekin osais jos joku vanhempi nainen opettais :)

Minäkin voin joskus yrittää kirjoittaa tänne jonkun jutun mitä me ollaan tehty. En vain tiedä oikein mistä aloittaisin kun tulee heti montakin juttua mieleen.

5

14435

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hahah

      saatanan teinihoro sä mitään mistään tiedä.. Leijut kun seitsemännessä taivaassa kun joku vanha äijä vetää sua perseeseen. Luuletko että kukaan muu sinultä mitään muuta haluakaan? Mene ja nai sitä mutta pidä turpas kiinni kun ketään ei kiinnosta sun huorailusi!

      • =))

        Olisiko eri ääni kellossa jos itse olisit tuo mies...?? Piru kun sulla käy vihaksi =))


    • -ws-

      sinä nim. "hahah" mitä sä oikee valitat?
      Taidat vaan olla kateellinen? :)

    • no just joo

      hei camoon!
      varmaan toi on totta,ei tollasta tapahdu ko kauniissa ja rohkeissa!
      kyl teen isä ainakin kerran on saanu kiinni itte teossa ja miksei se muka yhtään ihmettele et kui sää ramppaat siellä koko ajan?!

      et voi olla tyhmä!

      • Susa

        Ei mun iskä samassa toimistossa töitä tee, tyhmä. Etkö tiedä että on myös suurempia kuin 2 henkilön firmoja ja että firmalla voi olla usealla paikkakunnalla toimintaa? Kun kasvat isoksi ja opiskelet niin opit tietämään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      173
      6401
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      147
      1764
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1548
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1290
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      46
      972
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      35
      919
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      96
      887
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      829
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      232
      789
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      779
    Aihe