Missä kylpylässä voisi viettää viikonlopun/viikon olematta ainoa alle viisikymppinen? Käyvätkä kolmikymppiset sinkkumiehet kylpylöissä? Jos "aktiviteeteissa" mainitaan kuntoutus ja lauantaina soittaa Eino Luostarinen, pitääkö kiertää paikka kaukaa?
Suositelkaa myös kylpylöitä, joissa hyvät liikuntapalvelut ja retkeilymaastot !
Suositelkaa myös kylpylöitä, joissa hyvät liikuntapalvelut ja retkeilymaastot !
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuntoutus ja Eino mikälie Luostarinen taitavat olla kyllä päivänselvä merkki veteraanipaikasta. Tälläinen 60 kuolema on esim. Ikaalisten kylpylä.
Mutta hyväksi havaittuja paikkoja on Naantalin kylpylä. Hienostunut, ei lapsia ja illalla hyvä meno yökerhossa. Myös Katinkulta Vuokatissa on ollut hyvä.
Flamingo täytyy testata seuraavaksi.
Ikaalisiin, siellä tehdään uusia ihmisiä.
Katikulta saunamaailmoineen miesten ja naisten yhteissoinnussa. Flamingon kylpylä ihan kiva, mutta ei kuuluu suoraan hotellin vuokraan, joka n.150€/ yö ja kylpylä 20€/2h.
Rauhalahtea!