Ilmastointiputkien asennus

Mitenkähän eristetään kyseinen putki kun se tuodaan kylmästätilasta lämpimään.. Kiepsahdustukihan siittä ainakin jätetään pois ja vissiin myös polyuretaanilevykin..
2584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

manuskasta. Meptekin sivuilta siis.

Äänestä

ullakkotilois käytetää ainaki 10senttist pehmeetä rulla villaa. esim paroc villaa tiedän käytettävän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


välipohjapalkkien väliin kirjoitti:

Mitenkähän eristetään kyseinen putki kun se tuodaan kylmästätilasta lämpimään.. Kiepsahdustukihan siittä ainakin jätetään pois ja vissiin myös polyuretaanilevykin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu