Tukiliivit

"Neuvolantäti" sanoi eilen,että pitäisi hankkia tukiliivit,kun valitin selän väsymistä.
En ole sellaisista ennen kuullut,kuin kerran täällä palstalla jonkun kirjoittaneen.
Mistäs sivulta löytyisi. Googlettamalla tuli vain jotain hiihtäjien tukiliivejä.
Laittakaa joku linkkejä,jos tietoa... =) Kiitos!!
4299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minulle suositeltiin raskaustukivyötä selkäoireita helpottamaan. Itse ostin lastentarvikeliikkeestä, 42 eurolla, ja kyllä se hieman helpottaa.

Äänestä
  • Joo sellaista. Voi kuulemma netistäkin tilata,kun asun syrjäseudulla ja täällä ei lastentarvikeliikkeitä ole. Ja en tie koska kaupunkiin menossa.. Kiitos kumminkin!! =)

    Äänestä

tukivyön tilasin itselleni netistä makso 21 euroa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1+1=2 kirjoitti:

"Neuvolantäti" sanoi eilen,että pitäisi hankkia tukiliivit,kun valitin selän väsymistä.
En ole sellaisista ennen kuullut,kuin kerran täällä palstalla jonkun kirjoittaneen.
Mistäs sivulta löytyisi. Googlettamalla tuli vain jotain hiihtäjien tukiliivejä.
Laittakaa joku linkkejä,jos tietoa... =) Kiitos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu