Valokuvauskilpailu

Tän pakkasjakson jälkeen saatais komeita älväri-kuvia missä jääpuikot roikkuu räystäältä jopa puolimetrisinä kohti maata.
Minulla olisi jo yksi, mutta en osaa laittaa sitä tänne kaikkien iloksi.
2487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin kyllä me ihaillaan komeita puikkoja


http://tinypic.com/
browsella etsit kuvafailin ja uploadia kehiin

Äänestä

Roikkuuko se puikko sisä vai ulkopuolella talossa ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jääpuikoista kirjoitti:

Tän pakkasjakson jälkeen saatais komeita älväri-kuvia missä jääpuikot roikkuu räystäältä jopa puolimetrisinä kohti maata.
Minulla olisi jo yksi, mutta en osaa laittaa sitä tänne kaikkien iloksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu