Mikä paras vaihtoehto

Mikä ilmainen virus torjunta ohjelman olisi paras koneelle? Mulla on win xp pro.
Olis tarkoitus ostaa mutta vielä ei kukkaro anna myöten.
1309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ota f-securen kuukauden mittainen ilmainen kokeilu versio. löytyy f-securen sivulta. Kyl kuukaudessa varmaan saat rahaa kasaan sen verran et saat ostettua virusohjelman. Muista myös palomuuri esim norton internet security. Sisältää virustorjunta ohjelman sekä palomuurin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


anti-virus kirjoitti:

Mikä ilmainen virus torjunta ohjelman olisi paras koneelle? Mulla on win xp pro.
Olis tarkoitus ostaa mutta vielä ei kukkaro anna myöten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu