koulu on vakava asia

meidän koulu palo 4 viikkoo sitte ja se on yhtä ramppaamista koulujen välillä se ei ole kivaaa älä ota koulu vakavasti se on hieno paikka
2264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hahaha voikunpa palaisi meijänkin..;)

Äänestä
  • Niin..Ehkä ois paras jos meijänkin koulu palais..*Buhaha*=DD Taidan sytyttää sen huomenna palamaan *heheh*

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arvatkaas kirjoitti:

meidän koulu palo 4 viikkoo sitte ja se on yhtä ramppaamista koulujen välillä se ei ole kivaaa älä ota koulu vakavasti se on hieno paikka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu