Pitopalvelu Porista?

Hei!
Nyt kaipaa kokemuksia ruokapalveluista ja tarjoiluista.
Suositelkaahan hyvää ja luotettavaa pitopalvelua Porin seudulla häiden järjestelyihin...
3634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eurajoelta löytyy hyvä: Nuurman Pito ja Leipä

Useissa juhlissa ollut. Homma toimii ja ruoka on hyvää!

Äänestä

Paulan Pidot.
Toimii.:)

Äänestä

Yks hyvä yritys josta saa ainaski laadukasta palvelua ja tosi hyviä menu.ita on Karhufest Oy. Yhdessä niitten järjestämässä juhlassa ollut ja tosi hyvä ruoka oli ja muutenkin järjestetty hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heiheidska kirjoitti:

Hei!
Nyt kaipaa kokemuksia ruokapalveluista ja tarjoiluista.
Suositelkaahan hyvää ja luotettavaa pitopalvelua Porin seudulla häiden järjestelyihin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu