Täällä voi tuomita Israelin

7

247

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minun puolestani.

      Mutta miksette tuomitse samalla Hamasin raketti-iskuja?

    • kirjoita

      Jos nyt kerran joku valtio oikeasti tekee jotain terroristeja vastaan, niin saa jatkaa.

      Yrittäisi joku tehdä jonkun hyödyllisen adressin, esim adressi terroristeja vastaan, eikä adressia terroristien turvaksi!!!

      Ps.KTS, Mene esim sinne hamasiin puhumaan rauhasta, niin ne sun hamasin kaverit teloittaa sut.

      • -nimetön-

        Hamas taistelee miehittäjää vastaan. Israel rikkoo myös koko ajan YK:n päätöksiä, esim perustamlla edelleen siirtokuntia. Se joka taistelee miehittäjää vastaan, joka sortaa koko Palestiinan kansan, niin se ei todellakaan ole terroristijärjestö. Israel on terroristimaa ja paras todistus siitä, on sen perustamisessa. Juutalaisethan tulivat Palestiinaan ympärimaailmaa laittomasti perustamaan terroristivaltionsa tappamalla ja karkoittamalla palestiinalaisia. Palestiinalaiset taistelevat koko ajan oikeuksistaan. Palestiinalaiset tulevat voittamaan, siitä olen varma!


      • Ristiretkeläinen
        -nimetön- kirjoitti:

        Hamas taistelee miehittäjää vastaan. Israel rikkoo myös koko ajan YK:n päätöksiä, esim perustamlla edelleen siirtokuntia. Se joka taistelee miehittäjää vastaan, joka sortaa koko Palestiinan kansan, niin se ei todellakaan ole terroristijärjestö. Israel on terroristimaa ja paras todistus siitä, on sen perustamisessa. Juutalaisethan tulivat Palestiinaan ympärimaailmaa laittomasti perustamaan terroristivaltionsa tappamalla ja karkoittamalla palestiinalaisia. Palestiinalaiset taistelevat koko ajan oikeuksistaan. Palestiinalaiset tulevat voittamaan, siitä olen varma!

        Vai tarkoittiko se sossu Paavo esikuvasi kielellä nahkurin orsia?


    • Master-Warrior

      Sinulla ISLAM-KORAANI-TERRORISMIDOKTRIININ typerällä aivopestyllä kannattajalla on adressissasi vaivaiset 121 allekirjoittajaa, siis pääosin vihervasemmistolaisia ja natseja, joita hamasterrorijärjestö ihailee mielenosoitus banderolleissaan maailmalla.

      MEILLÄ islamisaation ja vapautemme puolustajilla on jo YLI 25000 nimeä adressissamme!!!!

      Jos teidän turpanne ei ala pikkuhiljaa pitää pienempää meteliä, niin ensimmäisenä SINUN KTS IP-osoitteesi jäljitetään ei vain poliisin, vaan SUPON toimesta, koska kannatat selkästi terroristiorganisaatiota KORAANI-doktriineineen ja kansanosaa, joka on antanut sille hyväksyntänsä ja maksaa siitä nyt ansaitsemaansa hintaa. Sinua tullaan syyttämään ANTISEMITISMIN kannattamisesta. Jos oikeudenkäyntiä sinua vastaan ei pidetä kenttäoikedessa Suomessa, niin sitten Guantanamossa!

    • Veripurkki

      Kummatkin ovat samaa roskasakkia.

    • Allahu fuckbar

      Hessu Homo, Naku Ankka, Pedofiili Muhammed ja Sika Allah, onkohan ne oikeita nimiä, tai voi olla muslimi nimiä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      106
      3985
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      76
      3341
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      64
      2992
    4. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      23
      2991
    5. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      62
      2772
    6. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      32
      2627
    7. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      19
      2470
    8. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      81
      2363
    9. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      37
      2231
    10. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      32
      2211
    Aihe