Video-formaattien tappaja(audio)

en oo keksinyt vielä mitä tällä ei vois tehdä
http://www.veoh.com/groups/freevideoediting
SUPER

Mut hei siirrelkää vain laillisia pätkiä!
Tai tsiikatkaaa suoraan netistä.
P!nk
http://www.veoh.com/videos/v16742379sQcWnJYe
Nii ei tuu seriffit himaan.
3218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tehdä two-pass -enkoodauksen vai vain yhden?

Äänestä

tehdä esim. kännykkään videon hemmetin hankalasti kun esim. avidemuxilla se on puolet helpompaa, ja voi sillä kaatumisten seurauksena vaikka boottailla konetta aina välillä. Hyvä softa kunhan saavat joskus bugeja vähemmäksi

Äänestä
  • onpahan kummallinen nimi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUPERilla lähtee kirjoitti:

en oo keksinyt vielä mitä tällä ei vois tehdä
http://www.veoh.com/groups/freevideoediting
SUPER

Mut hei siirrelkää vain laillisia pätkiä!
Tai tsiikatkaaa suoraan netistä.
P!nk
http://www.veoh.com/videos/v16742379sQcWnJYe
Nii ei tuu seriffit himaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu