Mitä helvettiä pyörii horoämmän päässä kun menee armeijaan? MIelestäni tuollaiset akat pitäisi pukea mekkoon ja lähettää pakkohoitoon ja psugiatrin juttusille ja pian!! Jossakin on vika kun naisena armaijaan mennään. Nainen voi maata puolustaa sodassa ja rauhassa olemalla äiti lapsilleen tai olemalla jossakin ruokahuollossa töissä tai sairaanhoitajana. Miksi "äijjäillä?"
Sitten nämä miehet jotka on niitä vapaehtoisia alikessuja ja kokelaita, voi hellalettat ku mitättömiä munattomia apäauktoriteettejä. Kukaan tasokas haluttu henkilö ei sitten edes kehtaa aukkiin tai rukkiin kun sinne menee kaikki munattomat ja akat! Tasoa peliin vittu!!!
Aukkiin akat ja naismaiset pojat
4
1104
Vastaukset
- Morttiko huutelee
Taidat hajota aamuihisi. Voi voi! =D
Terv. Kotiutunut 1/07 - vitutus on suuri
että aukkiin meni akkamaiset rillipäät uikuttamaan munattomuuttaan. Nyt sinne menee näiden yksien lisäksi identiteettikriisiä potevat ämmät. On maailma mallillaan!
- Alinassu
Täällä näköjään vinkuu ne jotka ei AUK:sta edes tiedä mitään, olisitte vain uskaltanu mennä tai edes pyrkiä niin ei tarttis valittaa! :)))
En tiedä tekikö Aukki minusta parempaa ihmistä, mutta yleensä ne jotka se on käyny ei itke jälkeenpäin muiden tyyppien armeijan käynneistä niin herkästi, mistähän tuo johtuisi?
- alikeisari
Kyllähän niitä toheloita näytti olevan johtajiassa ja jääkäreissä samanlailla, mutta ei se tarkoita että kaikki on. Keskivertoa motivoituneempaa ja nohevampaa porukkaa kuitenkin. Ei sinne kuitenkaan laiteta tuvan töhöintä ukkoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873617
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1871433- 771387
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401070Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.314987- 45907
- 95877
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78865Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en125852