Mahtaa näitä

peräkamarinpoikaa vituttaa helmikuussa kun
Virpi tuo Liberecistä pari kultamitalia.

Ja eiköhän paskalehti Hesarikin tarjoa palstatilaa hemohes-miehelle.
4477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ovat,olisikohan niitä vain yksi,vastailee tekemiinsä kysymyksiin,huono on elämä siellä peräkamarissa,ei taida olla naistakaan lähellä,on varmaan nyrkkiveikko,luulisin.
karvaturpana tässä ihmettelen,kaikkia höpötyksiä,onkohan tällä kanavalla jokin hätä,tuntuu siltä,voitelusta on juttua,tiedä sitten miten menee,mutta taidankin tietää----TEHDÄÄN LUISTOVOITEISTA KYNTTILÖITÄ,byääähbyäähbyhbää

Äänestä

Virpi saa menestyä ihan miten vaan.Kerran kärynyt ja ylimielinen akka.Minä vanhana himo-penkkiurheilijana en voi nauttia Kuitusen menestyksestä, rehellisyys maan perii!
Terveisin peräkamarin tyttö 40

Äänestä
  • näyttää sinulle kuvan kun siihen katsot,mitä sinä näet sieltä,kertoisitko,onko siellä hyvä ihminen,vai paha,vai siltä väliltä,oletko katkera,suvaitsematon,kateellinen,nämä kaikki sieltä näkyvät,katso tarkkaan,NÄET SIELLÄ ITSESI,olenko oikeassa,vai?

    Äänestä

  • karvaturpa;- kirjoitti:

    näyttää sinulle kuvan kun siihen katsot,mitä sinä näet sieltä,kertoisitko,onko siellä hyvä ihminen,vai paha,vai siltä väliltä,oletko katkera,suvaitsematon,kateellinen,nämä kaikki sieltä näkyvät,katso tarkkaan,NÄET SIELLÄ ITSESI,olenko oikeassa,vai?

    Peili kertoo tosiaan paljon.Mulle se kertoo sen, että rehellinen työnteko ei ole koskaan väärin.Se ei välttämättä kannata, mutta omatunto ei ainakaan siinä asiassa soimaa.Omasta mielestäni en ole katkera, suvaitsematon(ehkä tässä asiassa vähän), enkä ainakaan kateellinen.Tiedän senkin, että jokaiselle täytyy antaa toinen mahdollisuus, mutta Virpi pilasi sen mun silmissä rehentelemällä tienesteillään jossain ohjelmassa.Tour de Skin voitto meni väärään osoitteeseen tänäkin vuonna.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paria katkeraa typerää kirjoitti:

peräkamarinpoikaa vituttaa helmikuussa kun
Virpi tuo Liberecistä pari kultamitalia.

Ja eiköhän paskalehti Hesarikin tarjoa palstatilaa hemohes-miehelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu