Yhteen nippuun palstat

Anjalankoski ja Kuusankoski on Kouvolaa, miksi yhdellä kaupungilla on kaupunginosatkin esillä?
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja ihmettelee ihan rauhassa jos ei muuta tekemistä ole.
pysyypähän kaupunginosat mielessä kun taas ruvetaan lohkomaan isosta pienempiä kokonaisuuksia.senkin aika taas on joskus tulevaisuudessa.

Äänestä

Olen samaa mieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kouvolalainen kysyy kirjoitti:

Anjalankoski ja Kuusankoski on Kouvolaa, miksi yhdellä kaupungilla on kaupunginosatkin esillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu