Getzin takalasin pyyhkijä

Toimivaa takalasin pyyhkijää vaikeaa löytää?
Minulla ei toiminut edes Hyundain oma,liian jäykkä eikä myötäile lasia.
Mutta Champion X36 sopii kun purkaa kumin tukiraudat niin huomaat että ovat kaarevat.Laita raudat takaisin "väärinpäin"ja kaarevuus sopii Getzin kuperaan lasiin.
2516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

taas meni oikein

Äänestä

Olen kanssa huomannut sen jää osa aluesta hiukan pyyhkimättä sillen kevyesti,,MÄ on ostanut van tarvike sulan että jotenkin toimii,,no ihme kömmähdys toi pyyhin juttu getzissä.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--------- kirjoitti:

Toimivaa takalasin pyyhkijää vaikeaa löytää?
Minulla ei toiminut edes Hyundain oma,liian jäykkä eikä myötäile lasia.
Mutta Champion X36 sopii kun purkaa kumin tukiraudat niin huomaat että ovat kaarevat.Laita raudat takaisin "väärinpäin"ja kaarevuus sopii Getzin kuperaan lasiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu