psykiatria

2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mielipiteesi. Älä linkitä. Ne eivät ole sinun mielipiteitäsi.

Äänestä

tuokin koulu-uhkailija vois ampua itseään päähän, mokomakin vellikulli... pottusormineen, joutais jammun luokse pöpilään.
vittu kun tekis miel tappaa toi uhkailija.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kouluhullut kirjoitti:

pari linkkiä vaan...


http://yle.fi/uutiset/alueelliset_uutiset/kymenlaakso/2009/01/lastenpsykiatrian_yksikkoa_uhkaa_sulkeminen_463492.html







http://www.iltalehti.fi/uutiset/200901138906112_uu.shtml



http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Kotkalaissisarten surma sai alkunsa koetehtävästä/1135233370574

http://www.turunsanomat.fi/kotimaa/?ts=1,3:1002:0:0,4:2:0:1:1999-04-24,104:2:26553,1:0:0:0:0:0:


http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Kotkalaiset ovat ymmällään henkirikosten tilastopiikistä/1135235283235

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu